" استیضاح "

♦☻ |امان از زبان سرخ که سر سبز میدهد بر باد| ☻♦

" استیضاح "

♦☻ |امان از زبان سرخ که سر سبز میدهد بر باد| ☻♦

" استیضاح "

رهبر معظم انقلاب:
بدانید سر راه، مشکلات خیلی زیاد خواهد بود، توطئه‌‌‌‌‌‌ها خیلی زیاد خواهد بود؛ علیه شماها، علیه این دولت(نهم و دهم)و در باطن علیه این نظام. خیلی فکرها هست، خیلی تلاشها و توطئه‌‌‌‌‌‌ها هست و آماده باشید برای مواجهه‌‌‌‌‌‌ی با انواع و اقسام بدخواهی‌‌‌‌‌‌ها و بددلی‌‌‌‌‌‌ها و بدبینی‌‌‌‌‌‌ها که اثرش هم در بیرون بروز خواهد کرد.

پیام های کوتاه
مقامات
نشان افسران

..........................

لوگوی ما:
آخرین نظرات

مشایی و مدرک تحصیلی اش!!

جمعه, ۳۰ فروردين ۱۳۹۲، ۰۵:۲۱ ب.ظ

سایت روشنایی نوشت: یکی از شبهاتی که رسانه های مخالف دولت درباره مهندس مشایی بشدت ترویج می کردند بحث مدرک تحصیلی ایشان بود. این موضوع بعد از آن قوت گرفت که در طرح اصلاح قانون انتخابات بحث مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد بعنوان یکی از شرایط نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گنجانده شد. 

اسفندیار رحیم مشایی+ مدرکش

از آنجایی که مهندس مشایی در مقطع کارشناسی رشته الکترونیک فارغ التحصیل شده بود رسانه های مخالف می کوشیدند با ایجاد ابهام درباره شرایط حضور مهندس مشایی موضوع نداشتن مدرک کارشناسی ارشد را دلیلی بر ردصلاحیت ایشان از حضور در عرصه انتخابات تلقی نمایند.


 آنچه در پی می آید گزیده ای از سخنان مهندس مشایی در پاسخ به سوالی درباره مدرک کارشناسی ارشد ایشان است:


« من یک مدرک کارشناسی الکترونیک داشتم. دیدم که وقتی حرف می زنم آقایان مدام اشکال می گیرند که شما سواد نداری! گفتم که فوق لیسانس الکترونیک بگیرم باز هم این اشکال برای من وارد است بنابراین خواستم در حوزه علوم انسانی ادامه تحصیل بدهم تا حداقل اگر بگویند مدرک داری یا نه مدرک فوق لیسانس را به اقایان نشان بدهم(خنده حضار)


من که مسولیت دارم اصلا فرصت ندارم که در دوره های روزانه شرکت کنم چون واقعا فرصت شرکت در کلاس ها را ندارم. بنده در دروه های مجازی دانشگاه تربیت مدرس شرکت کردم. درس ها را خواندم و رفتم امتحان دادم. بعد از مدتی وزیر علوم آمده بود پیش دکتر احمدی نژاد و گفته بود که مشایی در امتحانات نفر اول شده، چکار کنیم حالا؟(خنده حضار) آقا احمدی نژاد هم گفته بودند خب می خواهید چکار کنید معلوم است، اعلام کنید؛ البته اول شدنشان را اعلام نکنید ولی قبولیشان را اعلام کنید!


دکتر عزیزی معاون توسعه منابع انسانی وقت از طرف بنده رفت فیش ثبت نامی را واریز کرد. حتی از پول خودشان واریز کردند که هنوز هم از من پس نگرفته اند. مدارک من را گرفت و کار ثبت نام را انجام داد. چند ماه گذشت تا اینکه من گفتم امتحان دانشگاه کی هست؟ من آماده امتحان هستم. بعد از چند روز از دانشگاه اعلام کردند که شما ثبت نام نکرده اید! آقای عزیزی خودشان فیش و مدارک را به آنها نشان داد و گفت که کار ثبت نام را انجام داده اند ولی باز هم گفتند که نه!


به وزیر علوم ماجرا را گفتیم و ایشان هم دستور دادند که در کمیسیون موارد خاص بررسی شد باز هم هر چه منتظر ماندیم از دانشگاه خبری نشد ترم مهر گذشت، ترم بهمن ماه نامه آمد که مهرماه سال آینده می توانید ثبت نام کنید من هم پیگیری نکردم و از خیر آن گذشتم.


البته فهمیدم کار چه کسی بود. خبردار شدیم که دستور چه کسی بود که اجازه ندهند من درس بخوانم که مبادا برای انتخابات ریاست جمهوری بنده مدرک تحصیلی داشته باشم. به زور نگذاشتند که من ثبت نام کنم.


خدای متعال یک فرصت دیگری به من داد. این دوره های فراگیر پیام نور که ثبت نام می کردند یکی از دوستان به من خبر دادند من هم ثبت نام کردم، رفتم امتحان دادم. آزمون 90 تا سوال داشت من از جلسه که بیرون آمدم با خودم محاسبه کردم که نهایتاٌ من 10 تا از سوالات را غلط پاسخ داده ام ولی 80 تا را حتماٌ درست زده ام. باز محض احتیاط گفتم 10 تا هم اضافه بر 10 تای قبلی برای پاسخ های غلط منظور می کنم. با خودم گفتم دیگر قبولی قطعیست. کارنامه که آمد دیدم نمراتش پائین شده فهمیدم یک آدم مومن بعد از اینکه من آزمون را داده ام پاسخنامه مرا برداشته و جواب های صحیح مرا کلاٌ عوض کرده و اینقدر ناشیانه این کار را کرده بود که با نگاه اولی می شد متوجه چنین دستکاری شد! بالاخره به من گفتند در 3 تا از درس ها قبول شده اید و در 2 تا درس دیگر نه! با توجه به این که من کارشناسی ام در رشته الکترونیک بوده به همین جهت چند واحد را هم پیش نیاز گذراندم. در یک ترم 12 واحد و در ترم دیگر 14 واحد در یکی از تابستان ها 6 واحد و در یکی دیگر 2 واحد گذراندم و در کل تاکنون 44 واحد درسی را گذراندم.


از طرف دیگر من برای دوره های ارشد دانشگاه آزاد هم ثبت نام کرده بودم که به علت مشغله کاری اصلا زمان آزمون به کلی از یادم رفته بود و به همین دلیل طبیعی بود که اصلا در جلسه آزمون شرکت نکنم. باز همان آدم مومن رفته بود از برگه پاسخنامه من یک عکس گرفته بود و زدند رسانه ها که مشایی اصلا به پاسخنامه اش دست نزده و چیزی بلد نبوده، غافل از اینکه من اصلا امتحان شرکت نکرده بودم!(خنده حضار)


حالا با همه این حرف و حدیث ها برخی خیال کردند که برای ریاست جمهوری مدرک کارشناسی ارشد الزامی هست به همین دلیل نهایت موانع را ایجاد کردند که من نتوانم مدرک کارشناسی ارشد را بگیرم غافل از این که همین الان با مدرک دیپلم هم می شود برای ریاست جمهوری شرکت کرد. من هم نه بخاطر انتخابات بلکه بخاطر اینکه برای این حرف هایی که می زنم مدرکی ارائه بدهم برای کارشناسی ارشد آزمون دادم.(خنده حضار)» 

منبع خبر: ایسنا


نظر وبلاگ استیضاح در این باره بعدا منتشر خواهد شد...

از شما بیننده گرامی درخواست میگردد
نظرات خود را چه موافق و چه مخالف در مورد هر مطلب نوشته و ارسال نمایید.
ارسال نظر از سوی شما نشانه احساس مسئولیت و تحلیل شما از مطالب وبلاگ میباشد.
لذا منتظر نظرات شما خواهیم بود.
یاعلی

نظرات (۶)

چی بگیم والااااااا!!!!! خدا می دونه !!!!
سلام آقا نیما
ایشان همه چیزشان مورد دارد. ای کاش می شد خیلی حرف ها زد....
پاسخ:
و علیکم السلام
مثلا؟
۰۳ ارديبهشت ۹۲ ، ۲۳:۴۵ سید امیر علی حیدری
سلام الله بندسی
حرف و دل آدمی که یکی نباشه سخت بشه گیرش انداخت .
چون هر حرفی رو که زده سر موقع اگر لازم ببینه انکار می کنه.
حرف از ولایت زدن ادعای ذوب شدن در ولایت و بر عکس عمل کردن چیزی نیست که بشه قایم کرد... .
عملکرد این آقا خیلی روشن است...

وقتی مردم این آقا را در مقام معاون اولی و جانشنینی رئیس جمهور نمی پسندن و نهایتاً رهبر برای جلوگیری از سرخوردگی هواداران و برای مصلحت شخص رئیس جمهور حکم این آقا را ملغی می کنند همه چیز روشن است که ایشان برای ریاست جمهوری نیز مناسب نیستند و می توان در جایی دیگری ابه خدمتشان ادامه دهند.

اگر ایشان بخواهند کاندید شوند، احساس مسولیت ایشان از چه بابی است؟!

۰۴ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۱:۵۴ رضا روشنی از جمجمه ات را بخدا بسپار
سلام دوست عزیز من بسیار زیبا بود!به ما کی سر میزنید؟ ما را  اینقدر در انتطار نذارید تا خودمون بیایم دعوتتون کنیم!

هر موقع که بروز میشید خبرم کنید!یادم نمیاد قبلا این مطلب و خوندم اینجا یا نه ولی زیبا بود !

راستی ما هم یه نیمچه اپی کردیم با نام من و شما ،یک مای همیشگی
پاسخ:
سلام
چشم اگر افتخار بدید به وبلاگ شما هم می آیم.
یاعلی
مشکل ما باهاش ربطی به مدرکش نداره
اصلا پروفوسور هم باشه ولی مشکل اعتقادی داشته باشه باهاش مشکل داریم
۱۶ مرداد ۹۲ ، ۰۲:۰۷ سید اسماعیل سیدزاده

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

هر سخنی که زده شود نیاز به احتجاج عقلی و عرفی دارد. چه در مورد مشایی چه در مورد دیگران. شما از کجا می دانید که این آقا همه چیزش مشکل دارد. اینکه حضرت آقا نگذارد که مسول فلان قسمت باشد دلیل بر مشکل دار بودن ایشان نیست. شاید از نظر آقا نمی تواند در آن زمینه به خوبی مدیریت داشته باشد یا دلایلی دیگر.

به طور قاطع میگویم بنده طرفدار ایشان نیستم اما مخالف ایشان هم نیستم. ما چنین اجازه ای نداریم به صرف شنیده ها کسی را محکوم به کج روی اعتقادی کنیم یا اینکه صریحا بگوئیم  فلانی کافر است و هزاران تهمت دیگر.از ما سوال میشود چه حجتی برای این سخنت داشتی که این حرف را به زبان آوردی. شما ببینید گفتند احمدی نژاد فلان است و فلان. دیروز آقا ایشان را به عضویت مجمع در آورد. پس خوب است که بگوئیم حضرت آقا ملاحظه کاری نمودند و این سمت را به ایشان دادند. البته برای کلمه به کلمه این بحث ها خودش نیاز به بحث دارد .

حق نگهدار

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">