" استیضاح "

♦☻ |امان از زبان سرخ که سر سبز میدهد بر باد| ☻♦

" استیضاح "

♦☻ |امان از زبان سرخ که سر سبز میدهد بر باد| ☻♦

" استیضاح "

رهبر معظم انقلاب:
بدانید سر راه، مشکلات خیلی زیاد خواهد بود، توطئه‌‌‌‌‌‌ها خیلی زیاد خواهد بود؛ علیه شماها، علیه این دولت(نهم و دهم)و در باطن علیه این نظام. خیلی فکرها هست، خیلی تلاشها و توطئه‌‌‌‌‌‌ها هست و آماده باشید برای مواجهه‌‌‌‌‌‌ی با انواع و اقسام بدخواهی‌‌‌‌‌‌ها و بددلی‌‌‌‌‌‌ها و بدبینی‌‌‌‌‌‌ها که اثرش هم در بیرون بروز خواهد کرد.

پیام های کوتاه
مقامات
نشان افسران

..........................

لوگوی ما:
آخرین نظرات
یکی از مهمترین منابعی که به معرفی کمیته 300 و اهداف و برنامه‌های آن می‌پردازد، کتاب «کمیته 300 کانون توطئه جهانی» می‌باشد که توسط دکتر جان‌کلمن تألیف و توسط یحیی‌شمس به فارسی ترجمه شده است.

دکتر جان‌کلمن که خود یکی از اعضای پیشین MI6 سازمان جاسوسی بریتانیا بوده، درمورد گروه توطئه‌گرانی که هیچ‌یک از مرزهای ملی را نمی‌شناسند و خود را فراتر از قوانین همه کشورها قرار داده و تمامی ابعاد زندگی
سیاسی، دینی و اجتماعی، بازرگانی، صنعتی، معدنی و بانکداری مردم جهان و حتی قاچاق مواد مخدر
را زیر سلطه خود دارند، پرده‌ها را به کنار می‌زند. کمیته‌300 یک گروه نخبه کوچکی است که خود را در برابر هیچ مرجعی به جز اعضای گروه خود پاسخگو نمی‌داند. این گروه سرنخ تمامی رخدادهای جهان را دردست دارند. کمیته‌300 افزون بر برخورداری از قدرت کامل، در تمامی روندهای جهانی تأثیر قطعی دارند.
مهمترین برنامه‌های این کمیته در حوزه سیاست به شرح زیر است:
[چنانچه کتاب کمیته سیصد رو پیدا کردم حتما برای دانلود قرار میدم]
الف: جلوگیری از استقلال کشورها در زمینه‌های مختلف: وابسته نگه داشتن کشورها و جلوگیری از استقلال سیاسی، نظامی، علمی، و اقتصادی آنها از اهداف درازمدت کانون توطئه‌های جهانی است. به‌ویژه یهودیان با راه‌اندازی نظامهای بانکی در کشورهای مختلف و مرتبط کردن آنها به یک بافت پیچیده اقتصادی در این کانون نقش عمده‌ای دارند. [2] 

ب: تجزیه کشورهای بزرگ: این هدف از اهداف راهبردی کمیته‌300 می‌باشد. عرصه این سیاست در آینده نزدیک منطقه راهبردی خاورمیانه به ویژه عربستان، عراق و ایران و کشور پهناور چین خواهد بود.

ج: به جنگ کشاندن کشورهای همسایه و برپا کردن جنگ‌های فرسایشی همانند بسیاری از درگیری‌های مرزی بین کشورهای آفریقایی، هند و پاکستان و کشورهای آسیای مرکزی.

د: تسلط بر منابع عمده نفت و گاز جهان.

ن: بحرانی‌آفرینی و مدیریت آن: کمیته‌300 و توطئه‌گران جهانی با به راه‌انداختن بحرانهایی پشت‌سرهم و راهبری آنها، مردم همه نقاط جهان را از به دست گرفتن سرنوشت خویش بازمی‌دارند. گفتنی است هم‌اکنون در آمریکا برای اجرای برنامه مذکور، یک مؤسسه مدیریت بحران، به نام مؤسسه مدیریت امور اضطراری به ریاست یک فرد یهودی تأسیس و مشغول به کار شده است. به همین دلیل است که آمریکاییها هیچ‌گاه از حل بحران سخن نمی‌گویند و در قالب«تئوری تطویل بحران» درصدد مدیریت بحرانها هستند.

نظرات (۱۳)

..شهادت شهید حسن شحاته رهبر معنوی شیعیان مصر توسط وهابیت ملعون بر امام زمان و شیعیانشان تسلیت/..
پاسخ:
خدا این وهابیت رو لعنت کنه.
سلام
منون از اینکه این مطالب عالی رو برای روشنگری ارائه میدین
پاسخ:
یاعلی

سلام

تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو"
"ناگفته هایی از کمیته 300 ( کانون توطئه‌های جهانی)
"
با آدرس:http://harfeto.ir/?q=node/9437  
در این سایت انتشار یافت.
چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.
هدیه سایت حرف تو به شما:

"امام مهدی (عجّل الله‌تعالی فرجه‌الشریف): من بقیّة‌اللّه (باقیمانده حجّت‌های خدا) در زمینم و از دشمنان او انتقام می‌گیرم."

یا علی

سلام مطلب شما درسایت  مرکزی استان سیستان و بلوچستان (همه با هم )با ذکر منبع درج شد .

لینک مطلب شما:

 http://baham91.ir/?p=3020

درصورت به روز رسانی لینک مطالب خود را برای ما ارسال نمایید

منتظر مطالب ارزشمند شما دوست عزیز هستم

امام صادق سلام الله علیه : مَن تَبَسَّمَ فی وَجهِ أخیهِ کانَت لَهُ حَسَنَةٌ؛ هر کس در چهره برادرش لبخند بزند، برایش حسنه است. کافی: ج ۲، ص ۲۰۵، ح ۱ / دوستی در قرآن و حدیث: ص ۲۱۶
تشکر بخاطر این مطلب جدید و مفیدتون
پاسخ:
خواهش میکنم
یاعلی

سلام

چندتاسوال داشتم

چرااسمه این کمیته300گداشته شده؟

ازچندعضوتشکیل شده؟اعضاش کیاهستن؟

ممنون

پاسخ:
باسلام
عذر میخوام بابت تاخیر دو روزه.
خدمت شما عرض کنم علت این نامگذاری هم به خاطر عضو بودن 300 نفر از ثروتمندترین و قدرتمندترین و ... ترین های دنیا هستش. یعنی معادلات جهانی همه و همه دست این 300 نفر هستن!
حتی اینگونه میگویند که شاید انقلاب ایران هم خواسته این کمیته بوده است ( البته شنیده ام و باید تحقیق کرد)

این کمیته مطمئن باشید در انقلاب های به وقوع پیوسته در منطقه نیز بی تقصیر نبوده و حتما ردپایی در این انقلابها از این کمیته وجود دارد.
البته در سایر زمینه های اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی و ... نیز این کمیته فعالیت دارد.
متاسفانه عموی بنده این کتاب رو داشت که به امانت به یکی از دوستان سپرد ولی الان گمش کرده !! :(
سلام علیکم ...
مطلبت عالی بود البته بعد از کمیته سیصد شواری تاجگذاری بریتانیاییه کبیر و فراماسون ها نیز از جمله جاهنگدرانان بزرگ هستند.
اما گفتید نقش این سازمانهای سری در انقلاب ایران!!! تاریخ دقیق انقلاب رو بدون هیچ تعصب خاصدقیق مطالعه کن روشن میشی .
پاسخ:
چندین بار مطالعه کردم ولی بازم مطالعه میکنم. چشم.
خلبان فرانسوی امام هرگز پیدا نشد؟اعلارغم تلاشهای فراوان .دعاکن امام زمان ظهور کنه ما بچه شیعه ها بساط این جندالدجال ها را از روی زمین برچینیم .انشاله
سلام.
پی دی اف این کتاب در کانال 
antibioterorism_asli@
قرار داده شد.
التماس دعای فرج.
پاسخ:
سلام
به به. سپاس از بزرگواریتون
عالی بود ممنون از تلاشتون برای بیداری ملت

قربون شکل همتون برم٬ سیصد کیه٬ پانصد کیه٬ هزار کیه  . . . . 
آنچه در این جهان هستی میبینیم٬ همه و همه بدون هیچگونه کمی و کاستی کار اوستا کریمه٬ همش چیدمان خودشه که در عین نامنظمی دنیا از نظر ما٬ آخر نظم و ترتیب هستش. لطفا بیجهت بندگان خدا رو منحرف نکنیم و یا از کسی و یا گروهی لولو درست نکنیم٬ تمام قدرتهای چهان لشکر خودشه که در زمان مقتضی فعالشون میکنه و هیچکس بدون اذن دوست قادر به انجام کاری نیست. همونطور که اگر اراده کنه٬ کافیه یه حشره بفرسته توی گوش و یا دماغ یه آدم از نظر ما قدرتمند که ثروت و قدرت جهان دستشه٬ اونوقت میبینیم که طرف چطور کله پا میشه.
بسیار جالب بود.
اگر میشه مطالب رو بیشتر و همراه با عکس و سخنرانی افراد درباره این موضوع کنید . 
با تشکر از مطالب گران بها

فکرنمیکنم دیگه دوامی داشته باشه

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">