" استیضاح "

♦☻ |امان از زبان سرخ که سر سبز میدهد بر باد| ☻♦

" استیضاح "

♦☻ |امان از زبان سرخ که سر سبز میدهد بر باد| ☻♦

" استیضاح "

رهبر معظم انقلاب:
بدانید سر راه، مشکلات خیلی زیاد خواهد بود، توطئه‌‌‌‌‌‌ها خیلی زیاد خواهد بود؛ علیه شماها، علیه این دولت(نهم و دهم)و در باطن علیه این نظام. خیلی فکرها هست، خیلی تلاشها و توطئه‌‌‌‌‌‌ها هست و آماده باشید برای مواجهه‌‌‌‌‌‌ی با انواع و اقسام بدخواهی‌‌‌‌‌‌ها و بددلی‌‌‌‌‌‌ها و بدبینی‌‌‌‌‌‌ها که اثرش هم در بیرون بروز خواهد کرد.

پیام های کوتاه
مقامات
نشان افسران

..........................

لوگوی ما:
آخرین نظرات

پست ثابت - تاریخ ارسال این پست 26 اسفند 91
در فاصله سه ماه تا آغاز یازدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری ، تب حضور شخصیت‌های سیاسی برای تصدی بالاترین پست اجرایی کشور بالا گرفته است. جستاری در حرف‌ها و مواضع طرح شده از سوی نامزدهای قطعی و بالقوه نشان می‌دهد که بسیاری از آنها گفتمان خود برای حضور در انتخابات را معین کرده‌اند.
 
انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری که در ۲۴ خرداد ماه سال ۹۱ برگزار خواهد شد را باید یکی از مهمترین فرازهای انقلاب اسلامی ایران به حساب آورد. در حال حاضر بخش عمده ای از فضای سیاسی و رسانه ای کشور تحت الشعاع این رخداد مهم قرار گرفته است و روزانه شاهد انتشار اخبار، گزارش ها و تحلیل های مختلفی درباره آخرین صف بندی های سیاسی ، ائتلاف ها و رایزنی ها هستیم.
جستاری در حرف‌ها و مواضع طرح شده از سوی تعدادی از نامزدهای قطعی و بالقوه انتخابات آتی نشان می‌دهد که بسیاری از آنها گفتمان خود برای حضور در انتخابات را معین کرده‌اند.
در میان شخصیت های مطرح شده برای نامزدی، تنها برخی در آرزوی کرسی نرم ریاست‎جمهوری هستند؛ اما برخی دیگر آمده‎اند تا به بهانه کاندیداتوری نام خود را دوباره مطرح کنند و به زندگی سیاسی خود رونق ببخشند و برخی دیگر نیز همین تریبون‎‎های رسانه‎ای و گفت‎وگو با رسانه‎‎های مختلف برایشان کافی است تا بتوانند نظرات خود را به گوش مردم برسانند.

کاندیداهای ریاست جمهوری سال1392

*** در ادامه نام کاندیداهای مطرح شده در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را همراه سوابق و آخرین اظهارنظرهای انتخاباتی خود مشاهده می کنید.


علی اکبر ولایتی

علی اکبر ولایتی:
نماینده دوره اول مجلس
وزیر امور خارجه ۶۰ تا ۷۶ 
مشاور بین‌الملل رهبر معظم انقلاب 
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

علی اکبر ولایتی از اعضای ائتلاف سه گانه اصولگرایان است که در کنار حداد عادل و محمد باقر قالبیاف به انتخابات یازدهم ورود پیدا خواهد کرد. اعضای ائتلاف سه گانه چندی پیش در نشست خبری خود با تاکید بر پایبندی به ائتلاف از ادامه همکاری های خود تا زمان انتخابات خبر دادند.
علی اکبر ولایتی در این خصوص گفته است: همکاری‌های بنده و جناب آقای قالیباف و آقای حداد ادامه خواهد یافت تا شخصی که بیشترین صلاحیت را برای احراز ریاست جمهوری دارد، که حتی ممکن است خارج از این سه نفر باشد انتخاب شود.

قالیباف

محمد باقر قالیباف:
فرمانده قرارگاه خاتم
فرمانده نیروی هوایی سپاه
فرمانده سابق نیروی انتظامی
رئیس و نماینده رییس جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز سال ۸۳
شهردار تهران از ۸۴ تا کنون

محمدباقر قالیباف در قالب ائتلاف سه گانه فعالیت انتخاباتی خود را آغاز کرده است. قالیباف با بیان اینکه هر سه عضو این ائتلاف همچنان قویا به این ائتلاف پایبندیم، عنوان کرده است که: ائتلاف سه گانه در قالب یک رویکرد جدید و بی نظیر، ائتلاف ایمانی و عقیدتی تلقی می شود که بر مبنای وحدت و همدلی پیرامون آرمان ها و ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی و احساس مسئولیت حول مهمترین دغدغه ها و منافع و مصالح ملی کشور شکل گرفته است و ان شاالله به همین گونه نیز تداوم خواهد یافت.
وی همچنین تاکید کرده است: این ائتلاف با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد و هیچگاه تحت تاثیر جو سازی ها و واکنش های سیاسی قرار نخواهد گرفت.

غلامعلی حدادعادل

غلامعلی حدادعادل:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام
رییس پیشین مجلس شورای اسلامی
نماینده مجلس از دوره ششم مجلس تا کنون
رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی

حداد عادل نیز از دیگر اعضای ائتلاف سه گانه نیز در خصوص ائتلاف ۳ نفره گفته است: آقایان ولایتی و قالیباف و من با هم رقابت نخواهیم کرد و هر سه وارد عرصه نخواهیم شد، بلکه ساز و کاری را طراحی می‌کنیم که بر اساس مشروعیت و مقبولیت و کارآمدی، هرکس مناسب است بیاید و تعدد کاندیدا اتفاق نیفتد.

اسفندیار رحیم مشایی

اسفندیار رحیم مشایی: (رد صلاحیت شد) 
سوابق:
ریاست سازمان میراث فرهنگی در دوره احمدی نژاد
رئیس دفتر رئیس‌جمهور در دوره احمدی نژاد
رئیس دبیرخانهٔ جنبش عدم تعهد در دوره احمدی نژاد
رئیس مرکز ملی جهانی‌شدن در دوره احمدی نژاد

با وجود اینکه نام های مختلفی پیرامون گزینه دولت در انتخابات آینده در رسانه ها منتشر می شود ولی جدی‌ترین گزینه‌ای که نامش از ماه‌ها قبل به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم ازسوی طیف دولت مطرح شد، -اسفندیار رحیم مشایی- فرد پرحاشیه دولت احمدی نژاد بود. 
در چند ماه اخیر حامیان اسفندیار رحیم مشایی اقدام به راه اندازی سایت ها و وبلاگ هایی برای تبلیغ وی کرده اند و در این وبلاگ ها با شعار “زنده باد بهار” ، از این فرد به عنوان “مظلوم تر از بهشتی، خدوم تر از رجایی”! نام برده اند. محمود احمدی نژاد نیز در هفته گذشته با حضور برخی دولتمردان و همچنین هنرمندان در « مراسم استقبال از نوروز»  نشان «فرهنگ» را به اسفندیار رحیم‌مشایی اهدا کرد و پس از آن دستان مشایی را بالا برد و با او عکس یادگاری گرفت.


هاشمی رفسنجانی

اکبر هاشمی رفسنجانی: (ردصلاحیت شد)
اولین رییس مجلس شورای اسلامی
رییس جمهور کشورمان از سال ۶۸ تا ۷۶ 
رییس مجلس خبرگان ۸۶ تا ۸۹ 
رییس مجلس تشخیص مصلحت نظام از ۷۶ تا کنون

گمانه زنی های کاندیداتوری هاشمی از زمانی شدت گرفت که این سیاستمدار کهنه کار ۷۸ ساله در دیدار خود با جمعی از اصحاب رسانه چنین عنوان کرد که “اگر مطمئن شوم  کسی غیر از من نمی‌تواند شرایط کشور را تغییر دهد، لحظه‌ای تردید نمی‌کنم.” پیرامون همین موضوع، روزنامه “آرمان روابط عمومی” نیز به عنوان رسانه نزدیک به خانواده هاشمی در چند ماه اخیر اصرار ویژه ای بر ورود آیت الله ۷۸ ساله به عرصه انتخابات ۹۲ داشته و تحلیل های مختلفی را پیرامون طرح انتخاباتی هاشمی رفسنجانی در عرصه رقابت های ۹۲ مطرح کرده است.
هاشمی همچنین در آخرین دیدار خود با برخی از نمایندگان ادوار مجلس، در پی درخواست‌های حاضران مبنی بر حضور در عرصه انتخابات ریاست‌جمهوری، این امر را مستلزم وجود توان و نیرو دانست و گفت: شخصیت‌های خوشفکر، باتجربه و دارای پایگاه اجتماعی خوب برای حضور در صحنه وجود دارند و من هم تا حد توان به تحقق این امر کمک خواهم کرد.

علیرضا زاکانی

علی رضا زاکانی:(ردصلاحیت شد)
نماینده مردم تهران در مجلس هفتم و هشتم
یک دوره مسئول بسیج دانشجویی
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی

علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی که زمزمه هایی مبنی بر ورودش به عرصه انتخابات به عنوان کاندیدا مطرح شده است اخیراً در سفرهای خود به استان های مختلف به تببین عملکرد دولت آینده و همچنین نقد وضع موجود جامعه پرداخته است. وی چندی پیش طی یادداشتی تحت عنوان «گفتمان پیشرفت اسلامی نگاهی نو به آینده انقلاب اسلامی» در هفته‌نامه پنجره منتشر و بر ضرورت ارائه مدلی نوین و در تراز انقلاب اسلامی در جهت پیشرفت تإکید کرده بود.
جمعیت ایثارگران نیز هفته قبل طی بیانیه ای از کاندیداتوری زاکانی حمایت کرد و نوشت: غلامعلی حداد عادل، علیرضا زاکانی و سعید جلیلی، در اولویت و ترجیحات جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی قرار دارند.
گفته می شود علی رضا زاکانی گزینه انتخاباتی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی است.

لنکرانی

باقری لنکرانی:(ردصلاحیت شد)
وزیر بهداشت کابینه اول محمود احمدی نژاد
سخنگوی جبهه پایداری

جبهه پایداری مدتی است از طریق رسانه های خود از جلیلی و لنکرانی به عنوان گزینه های خود دعوت به کاندیداتوری می کند، اما گفته می‌شود سعید جلیلی به این درخواست پاسخ مثبتی نداده است و حاضر نیست به عرصه رقابت های ریاست جمهوری بپیوندد در این صورت نامزد احتمالی جبهه پایداری لنکرانی خواهد بود.
جلالی رئیس دفتر آیت الله مصباح نیز چندی قبل، از لنکرانی به عنوان گزینه نهایی جبهه پایداری نام برده بود و او را به عنوان کاندیدای (اصلح) معرفی کرده بود.

سعید جلیلی

سعید جلیلی:
دبیر شورای عالی امنیت ملی از مهر ۸۶ 
۱۸ سال سابقه در وزارت خارجه

سعید جلیلی یکی از کاندیدا‎های جوان با سیمای انقلابی است که این‎روز‎ها نامش برای کاندیداتوری ریاست‎جمهوری بر سر زبان‎ها افتاده است. گفته می‌شود سعید جلیلی به درخواست های جبهه پایداری پاسخ مثبتی نداده است و حاضر نیست به عرصه رقابت های ریاست جمهوری بپیوندد در صورت عدم نامزدیسعید جلیلی، لنکرانی گزینه نهایی این جبهه سیاسی خواهد بود.

مهرعلیزاده

مهرعلیزاده:(ردصلاحیت شد)
معاون رییس جمهور در دولت خاتمی
رییس سازمان تربیت بدنی در دولت محمد خاتمی

محسن مهرعلیزاده که یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نهم (۱۳۸۴) بود، در خصوص کاندیداتوری خود از طرف جبهه اصلاح طلبان گفته است: چون بنده تجربه حضور در انتخابات سال ۸۴ را دارم، در چند استان رای اول را کسب کردم، برنامه ای تحت عنوان “دولت رفاه” به مردم ارائه خواهم داد.
وی همچنین در ادامه اظهارات خود مطرح کرده بود: اگر روی بنده به عنوان کاندیدای مورد اجماع اصلاح طلبان توافق شود، با جدیت به این حوزه ورود خواهم داشت و البته برنامه مشخصی را هم به مردم معرفی خواهم کرد.

منوچهر متکی

منوچهر متکی:(ردصلاحیت شد)
وزیر امور خارجه ایران سال‌های ۸۴ تا ۸۹ 
نماینده دوره اول و هفتم مجلس 
سفیر ایران در ترکیه و ژاپن

منوچهر متکی وزیر امور خارجه سابق کشورمان که پس از انتخابات سال ۸۴ از ستاد انتخاباتی علی لاریجانی وارد تیم احمدی‎نژاد شد و تا اواسط دولت دهم نیز بدون کمترین انتقاد و گلایه‎ای در کنار احمدی‎نژاد به مدیریت وزارت خارجه مشغول بود مدتی پیش با انتشار نامه‎ای سرگشاده خطاب به مردم اعلام کاندیداتوری کرد تا به قول خودش مردم ایران به دولتی که لیاقتش را دارند برسند! 
وی که یکی از گزینه های انتخاباتی جبهه پیروان است، در همایش اخیر این جبهه اعلام کرد: در جلساتی که در جبهه پیروان برگزار کرده‌ایم، توافق شد که تا اردیبهشت‌ماه هر کس در جایگاه مناسبی قرار داشت وارد عرصه شود. 

محمدرضا باهنر

محمدرضا باهنر:(ردصلاحیت شد)
نماینده مجلس در دوره‌های دوم، سوم، چهارم، پنجم، هفتم و هشتم و نهم 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

محمدرضا باهنر دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین که در هفته گذشته در میان جمعی از اصولگرایان استان خراسان رضوی رسما اعلام کاندیداتوری کرد، در همایش سراسری جبهه پیروان که در همین هفته برگزار شد اظهار داشت:بنده به طور رسمی اعلام کاندیداتوری کرده‌ام و در حال انجام برنامه ریزی‌های حضور در انتخابات ریاست جمهوری هستم.
باهنر در مورد اعلام کاندیداتوری خود گفت: تاکنون ۷ بار از ملت شریف ایران رای اعتماد کسب کرده ام که برای هشتمین بار جهت حضور برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شدم کاندیداتوری خود را در کنار صحن ملکوتی امام هشتم اعلام می کنم.

آل اسحاق

یحیی آل اسحاق:(ردصلاحیت شد)
وزیر بازرگانی در دولت دوم سازندگی
رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران

یحیی آل اسحاق وزیر بازرگانی دولت های پیشین به عنوان گزینه حزب موتلفه به جبهه پیروان معرفی شده است و در کنار محمدرضا باهنر، متکی، پورمحمدی به عنوان گزینه های انتخاباتی جبهه پیروان در فضای انتخاباتی کشور مطرح است.
آل اسحاق در همایش اخیر جبهه پیروان اعلام کرد: اولین قدم برای هر نامزد را داشتن برنامه مشخص است و عمده‌ترین تهدید ما در خارج در حوزه اقتصادی و دشمنان ما جمهوری اسلامی را تهدید اول خود به حساب می‌آورند.

مصطفی پورمحمدی

مصطفی پورمحمدی:(ردصلاحیت شد)
معاون برون‌مرزی وزیر اطلاعات
دادستان انقلاب اسلامی 
وزیر کشور در دولت نهم ۸۴ تا ۸۷ 
رئیس سازمان بازرسی کل کشور

حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی دبیر سیاسی جامعه روحانیت مبارز که مدت هاست فعالیت های انتخاباتی خود را آغاز کرده است، چندی پیش گفته بود: اگر بخواهم وارد انتخابات شوم به عنوان کاندیدای جدی وارد صحنه خواهم شد تا ریاست اجرایی کشور را با اهدافی که باید تعقیب کنم، به عهده بگیرم. اگر به این جمع‌بندی یا تصمیم نهایی برسم که به وقتش کاندیداتوری خود را اعلام خواهم کرد و با تصمیم روشن و قاطع در صحنه حضور می‌یابم. وی همچنین در گفت و گو با نشریه مثلث اینطور گفت که به «توسعه مدنی» می اندیشد و در این باره صحبت هایی را مطرح کرد.
پورمحمدی در آخرین اظهارنظر انتخاباتی خود در پاسخ به این سوال که شعار انتخاباتی شما چه خواهد بود؟، عنوان کرده است: شعار انتخاباتی‌ام گرایش‌های تحولی خواهد داشت. 


محسن رضایی

محسن رضایی:
فرمانده سپاه پاسداران ۶۰ تا ۷۶ 
 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام

محسن رضایی که در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم عزم جزم کرده تا به رقابت با سایر کاندیداها بپردازد چندی پیش در جمع مردم دیواندره در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: چندین‌بار از بنده خواسته‌اند تا اینکه کاندیداتوری خود را در تهران و با حضور رسانه‌ها اعلام کنم اما من با توجه به رویکردی که دارم اکنون در این شهر اعلام می‌کنم که در انتخابات ریاست جمهوری حضور خواهم داشت.
رضایی همچنین در چند ماه اخیر به طور مکرر گفته است که به‎نفع هیچ کس هم کنار نخواهد رفت و تا آخر در صحنه باقی می ماند.
رضایی همچنین با بیان اینکه یارانه ها تا ۱۱۰ هزار تومان قابل افزایش است، گفته است: این طرح به شکل بهتری می توانست صورت پذیرد ولی الان که در مسیر نقدینگی افتاده، توقف آن به صلاح نیست اما می شود نحوه ی استفاده را مدیریت کرد و این مبلغ تا ۱۱۰ هزا تومان قابل افزایش است.

محمدحسن ابوترابی‌فرد

محمدحسن ابوترابی‌فرد:(ردصلاحیت شد)
نماینده مجلس در دوره ششم، هفتم و هشتم و نهم مجلس

محمدحسن ابوترابی‌فرد در خصوص مطرح شدن کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست جمهوری گفته است: تقاضاهایی از دیرباز مبنی بر کاندیداتوری ام بوده است، اما نگاه بنده این است که این امر در صورتی می‌تواند درست باشد که انسان به یک تکلیف قطعی برسد و اگر چنین شرایطی اتفاق بیفتد، شاید در این عرصه در کنار دیگر برادران بزرگوار که از ظرفیت‌های خوبی برخوردارند برای حضور در این عرصه انجام وظیفه‌ای داشته باشم.

علی فلاحیان

علی فلاحیان:(ردصلاحیت شد)
وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران و در دولت سازندگی 
نماینده مجلس خبرگان رهبری

فلاحیان پس از محمدی ری‎شهری دومین وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی بوده است. از چندی پیش نام وی همواره به‎عنوان یکی از نامزد‎های احتمالی ریاست‎جمهوری شنیده می‎شد، فلاحیان عنوان کرده بود که درخواست‎ها برای کاندیداتوری وی به حد نصاب رسیده است و به همین دلیل وی کاندیدای ریاست‎جمهوری خواهد شد! اما دقیقا مشخص نیست که این درخواست‎ها از سوی چه کسانی و تا چه میزان بوده است.

محمد علی نجفی

محمد علی نجفی:(ردصلاحیت شد)
۶۰ تا ۶۴ وزیر فرهنگ و آموزش عالی
وزیر آموزش و پرورش دولت سازندگی
رییس سازمان برنامه بودجه دولت اول خاتمی
عضو شورای شهر تهران

محمد علی نجفی عضو فعلی شورای شهر و رییس سازمان برنامه و بودجه دولت نخست خاتمی یکی از گزینه های جدی اصلاح طلبان برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است که در محافل رسانه ای زیاد از او سخن به میان می آید.
نجفی با توجه به اینکه از کاندیداتوری خود در انتخابات زیاد سخن به میان نیاورده است ولی تعداد زیادی از اصلاح طلبان و همچنین اعضای طیف کارگزاران از نامزدی او در انتخابات سخن گفته اند. 

محمد شریعتمداری

محمد شریعتمداری:(ردصلاحیت شد)
وزیر بازرگانی دولت خاتمی

محمد شریعتمداری را همه به عنوان یک چهره اقتصادی می شناسد؛ چهره‌ای که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۷۶ در جمعیت دفاع از ارزش ها به دنبال ریاست جمهوری ری شهری بود. شریعتمداری از دیگر چهره های مطرح شده در جبهه اصلاح طلبان برای کاندیاتوری است، او در خصوص کنار کشیدن خود از کاندیاتوری در انتخابات گفته است: اگر هاشمی رفسنجانی، خاتمی، ناطق و  حسن خمینی کاندیدا شوند او کنار خواهد کشید.

حسن روحانی

حسن روحانی:
نماینده پیشین مجلس
نماینده مجلس خبرگان
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام
دبیر پیشین شورای عالی امنیت ملی

حسن روحانی رئیس مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز از جمله چهره‌هایی است که احتمال نامزدی‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری همواره مطرح است. هر‌چند پر رنگ شدن فعالیت‌ها و حضورش در عرصه سیاست نشان می‌دهد که نسبت به کاندیداتوری در انتخابات آتی خیلی بی‌میل نیست اما به نظر می‌رسد هنوز تصمیم قطعی‌اش را نگرفته است. این در حالی است که اصلاح‌طلبان هم استقبال چندانی از اعلام خبر کاندیداتوری روحانی نکرده‌اند.


حسین کمالی

حسین کمالی:(ردصلاحیت شد)
وزیر کار از سال ۶۸ تا  ۸۰

علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر، حسین کمالی را به عنوان کاندیدای مورد نظر این تشکل در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم مطرح و تاکید کرد که باید زمینه برای حضور جریانهای غیراصول‌گرا در انتخابات پیش‌رو فراهم شود. 

اسحاق جهانگیری

اسحاق جهانگیری:(ردصلاحیت شد)
نماینده دوره دوم و سوم مجلس
استاندار اصفهان
وزیر صنایع و معادن دولت خاتمی

اسحاق جهانگیری وزیر صنایع دولت و معادن دولت اصلاحات نیز از دیگر گزینه های اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری است که چندی پیش کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران نیز در حمایت از کاندیداتوری او سخن به میان آورده بود. او جزء طیف میانه رو اصلاح طلبان محسوب می شود. 

مصطفی کواکبیان

مصطفی کواکبیان:(ردصلاحیت شد)
دبیرکل حزب مردم‌سالاری
نمایندهٔ پیشتر مردم سمنان

مصطفی کواکبیان دبیرکل حزب مردم سالاری که چندی پیش با برگزاری همایشی در هتل المپیک تهران از طرح مناسک برای ورود اصلاح طلبان به عرصه رقابت های انتخاباتی ۹۲ نام برده بود، با عدم استقبال اصلاح طلبان رو به رو شد. کواکبیان که در نظر داشت تا اصلاح‌طلبان در قالب طرح مناسک به اجماع برسند در همایش اخیر حزب مردم سالاری خود را به عنوان کاندیدای حزب مردمسالاری معرفی کرد.

محمدرضا عارف

محمدرضا عارف:
رییس دانشگاه تهران ۷۳ تا ۷۶
 وزیر پست و تلگراف ۷۶ تا ۷۹
 رییس سازمان مدیریت برنامه ریزی ۷۹ تا ۸۰
 معاون اول دولت خاتمی

محمد رضا عارف از جمله کاندیدای های مطرح شده در جبهه اصلاح طلبا است که چندی قبل عنوان کرد: اگر حضور من تنها ده درصد در حضور پرشکوه مردم تأثیرگذار باشد، در انتخابات شرکت خواهم کرد. اما با جدی شدن نامزدی محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات طیفی از روزنامه های زنجیره ای داخلی و سایت های اینترنتی فتنه سبز در خارج ضمن حمله به عارف، او را «اصلاح طلب بدلی» و «کسی که از سوی نهادهای امنیتی برای نامزدی تحریک شده» معرفی کردند. در ادامه همین موضع گیری ها بود که سیدحسن رسولی عضو بنیاد باران اعلام کرد عارف در صورت نامزدی خاتمی یا هاشمی در صف کاندیداها نخواهد بود.

غلامحسین الهام

غلامحسین الهام:(ردصلاحیت شد)
معاون رییس جمهوری
حقوقدان شورای نگهبان
سخنگوی دولت
وزیر سابق دادگستری

غلامحسین الهام کسی است که در مرداد ۱۳۸۹ توسط محمود احمدی نژاد به عنوان مشاور حقوقی رئیس جمهور منصوب شد و در ۱۰ آبانماه سال ۹۱ مجددا به عنوان سخنگوی دولت انتخاب گردید. برخی رسانه ها از غلامحسین الهام به عنوان یکی از گزینه های احتمالی محمود احمدی نژاد برای کاندیداتوری در انتخابات آینده ریاست جمهوری نام می برند و همچنین برخی وبلاگ های حامی دولت در فضای مجازی در حمایت از کاندیداتوری وی در انتخابات ۹۲ سخن می گویند.
غلامحسین الهام همچنین در آخرین اظهارنظر انتخاباتی خود در پاسخ به این سؤال که برخی می گویند شما در انتخابات ریاست‌جمهوری، کاندیدا خواهید شد، به یک جمله بسنده کرد و گفت: نه، این خبر را تایید نمی‌کنم.

محمد سعیدی‌کیا

محمد سعیدی‌کیا:(ردصلاحیت شد)
وزیر راه و ترابری ۶۴ تا ۷۲ 
وزیر جهاد سازندگی ۷۶ تا ۷۹
 وزیر مسکن از ۸۴ تا ۸۸

سعیدی کیا وزیر مسکن احمدی‌نژاد در دولت نهم از اولین کسانی بود که برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم اعلام حضور کرد، وی در ماه گذشته در شیراز با بیان اینکه گروه‌گرایی در انتخاب افراد کابینه احتمالی بنده جایی ندارد، تاکید کرد: کابینه انقلاب اسلامی باید یک انسجام ملی در کشور به وجود بیاورد تا مانند روزهای نخستین انقلاب کارها را به پیش ببریم.

حسن سبحانی

حسن سبحانی:(ردصلاحیت شد)
دکترای اقتصاد و استاد دانشگاه
نماینده دوره ۵، ۶ و هفتم مجلس

وی اواخر دی ۹۱ تصمیمش برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری یازدهم را رسما اعلام داشت. وی بعدها عنوان دولت خود را قانون و گفتمان خود را اصول و مبانی قانون اساسی معرفی کرد. حسن سبحانی اعلام داشته که خرج تبلیغات انتخاباتی را صرفا خودش خواهد داد و توان وی در این راه بیش از ۳۵ میلیون نیست و همین مبلغ هم کافیست.


۹۱/۱۲/۲۶
شاگرد خان

نظرات (۲۵)

۲۸ فروردين ۹۲ ، ۰۹:۱۸ پاتوق عمارها - ثامن گرافیک
خداخیرت بده
حرف نداری
سلام
زیبا بود ...
به ماهم سری بزن
پاسخ:
سلام
چشــــــــــــم.
یاعلیـ
۲۱ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۱:۰۳ محمد جواد آهنگر
 اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره و المستشهدین بین یدیه

برادر عزیز

در صورت تمایل با تبادل لینک به ما اطلاع دهید


پاسخ:
سلام
مشکلی نیست
یاعلــــــی
۲۲ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۱:۰۴ پاتوق عمارها - ثامن گرافیک
سلام علیکم
یعنی یه بچه حزب اللهی نیست؟!
یه وبلاگ نویس اهل تحلیل نیست که بگه چرا دکتر جلیلی آره ، مگه چه کرده ؛ چرا هاشمی آره ؛ چرا قالیباف ؛ چرا لنکرانی ؟؟؟
ما باید تحلیل کنیم . آقا هم فرمودند سطح اطلاعاتتونو سایتا قرار ندید . نباید فقط گوشمون به اخبار باشه . باید روی این پازل تحلیل کنیم .
کی؟ چرا؟
....................
چنانچه تمایل داشته باشید می تونید از این لوگوی گوشه نما توی سایت زیباتون استفاده کنید
....................
حماسه سیاسی - حماسه حضور آگاهانه
<script type=text/javascript src=http://anaammar.ir/wp-content/uploads/2013/05/hamaseh-l.js></script>
...................
به ما هم سری بزنید
منتظر حضور گرمتون هستیم

ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞,ּּּּּ ּ ּ ּ ּ \____________________
ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞,ּ ּ ּ ּ ּ ּ \¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ֹֹ\
ּ ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּּ۞۞,ּּּ ּ ּ \ لبیک یا امام خامنه ای
ּ ּ ּ۞۞ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּּ ּ ּּ۞۞ـּ ּ ּ ּ\__________________̲̲/_̲
ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ\¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
ּ ּ۞۞ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ּ ۞۞ּ ּ\
ּ ـ۞۞ּ ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ ּ۞۞ ּ ּ ּ ּ ـ۞۞ּ ּ \ּ ּ ּ ۞۞
ּ ۞۞ـּ ּ ּ ۞۞ּ ּ ּ ּ۞۞ ּ ּ ּ ـ۞۞ּּ ּ \ּ ּ ּ ּ۞۞
ּ ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞
ּ ּ۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞۞
ֹֹֹֹ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯\¯¯¯¯¯¯¯¯


پاتوق عمارها
http://anaammar.ir/


پاسخ:
یاعلی
سلام
مطلب شما در سایت وبلر درج شد.
باتشکر، وبلر
۲۳ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۸:۴۲ بیدار بیقرار
باسلام
با "جواب آقای قرائتی به جریان انحرافی" به روزم
یاعلی
پاسخ:
سلام
یاعلی

تشکر

 

سلام حاضرین تبادل لینک کنیم عنوان وبلاگ :پایگاه فرهنگی مذهبی علی شیرخداآدرس:http://alishirkhoda.mihanblog.comکدلوگوی ما:
http://imgshot.ir/upload/big/2013/05/14/519246af776be.gif
بعدخبرم کنیدشمارولینک کنم
۲۶ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۲:۲۹ حزب الله مجازی
سلام.برای تقویت شورای نگهبان
همه باهم جدی و پرشوردر نماز جمعه این هفته شرکت میکنیم .
خطیب جمعه این هفته تهران آیت الله جنتی
اطلاع رسانی کنید 

افشاگری و ناگفته های عجیب حجت الاسلام مهدی طائب در مورد مشایی    + دانلود      

شباهت مشایی با سید مهدی هاشمی [برادرِ داماد منتظری] در اتصال به سرویسهای جاسوسی بیگانه جهت براندازی - مرتاض بودن مشایی [ایستادن جلوی ضریح امام رضا به مدت 5 ساعت، نمازهای طولانی ، 100 بار زیارت عاشورا خواندن در روز و...] - 11 روز خانه نشینی احمدی نژاد - کنترل مشایی توسط حضرت امام خامنه ای - و ...

سلام .
هاشمی و رنسانس
منتظر دیدگاهتون هستم
سلام
به روزیم فرصت شد تشریف بیارید
پاسخ:
سلام
حتما.
یاعلی
۲۷ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۷:۱۵ گروه فرهنگی یاران خمینی ره
در ایام انتخابات هر روز "به روز" هستیم 
مرجع مقالات و بسته های فرهنگی سیاسی
قبلا خونده بودم

بروزم با:
پایداری بله ولی رای به آن خیر
۲۸ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۳:۰۹ سید امیر حسین حجازی
سلام  مطلبی در مورد ایت الله بهجت گذاشتم بیا ببین
امروز سالگرد ایشان است
یا حق
در انتظار شما
پاسخ:
ya ali
۲۸ ارديبهشت ۹۲ ، ۱۶:۱۱ حزب الله مجازی
باسلام 
بامطلب «ترور بزرگان در دستور کار گروهک فرقان جدید» بروزیم 
یاعلی

سلام.
خدا قوت.
یاعـــــــــلی.
پاسخ:
salam
ya ali
۲۸ ارديبهشت ۹۲ ، ۲۰:۱۳ سید امیر علی حیدری
سلام بنده خوب خدا
ممنون
خدا قوت/.
پاسخ:
سلام
یاعلی
بابت جمع اوری مطالب ممنون
پاسخ:
سلامت باشین.
یاعلــــی
سلام
بسیار عالی
دست و انگشتات درد نکنه...
پاسخ:
سلام
یاعلــــــــــی
با تشکر از ارسال مطلب شما به سایت "نقل قول"

مطلب شما با لینک زیر درج گردید:

http://naghleghol.ir/index.php/polcy-2/686-%D8%A8%DB%8C%D9%88%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AC%D9%85%D9%87%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1
چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.


سلام علیکم
با مطالب زیر در خدمت وجود نازنینتان در فرقان هستیم :
آخرین ایمیلهای یک شهید
هرکس بگوید رای شورای نگهبان کذا است مفسد است
حتی اگر بدانم با هم رقابت کنیم من رای بیشتری می آورم، این کار را نمی کنم
خاطره ای از آیت‌الله علم‌الهدی درباره دکتر جلیلی + صوت
آیت الله سعیدی: آقای جلیلی از افتخارات نظام هستند
توصیه انتخاباتی فرزند آیت الله بجهت (ره)
رفقا باور کنید آوینی را هم نصفه فهمیده ایم!
برنامه‌های عملیاتی دشمن برای انتخابات ۹۲
مناجات الراغبین
آقای جلیلی تو نباید می آمدی!!!
نگاهی به شاخصه‌های رئیس جمهور از منظر رهبری
مبادا نامزدهاى انتخابات در تبلیغات خود براى دل‌خوشى دشمنان حرفى بر زبان جارى کنند.
برادر، رئیس جمهور آینده باید چگونه باشد؟
کمیاب ترین تصاویر از بازسازی سامرا باکیفیت بالا +دانلود
【【پس مسئله‏ى اول، شرکت در انتخابات است.】】

یاعلی
سلام
خسته نباشید .
روز پدر مبارک .
از مطالبتون استفاده بردم ..
 با طرح جدید به روز هستم
خوشحال میشم سر بزنید .

یاعلی ع
پاسخ:
سلام
متشکرم
یاعلـــــــــــــی
۰۴ خرداد ۹۲ ، ۱۷:۱۷ حزب الله مجازی
باسلام . با مطلب « تبیین ضرورت رجوع و اعتماد به علمای ربانی بصیر در طوفان های سهمگین» به روز هستم .
یاعلی


۰۵ خرداد ۹۲ ، ۰۱:۵۸ سید میلاد موسوی
درود به شما
خسته نباشید
به ما هم سر بزنید
اگر با تبادل پیوند موافق بودید خبر دهید
کامیاب باشید
بدرود
miladmousavi.blog.ir

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">